Z Wami już ponad 10 lat. Pomogę Ci zadbać o Twoją cerę używając do tego najlepszych japońskich kosmetyków. Napisz do mnie: berdever@gmail.com

O Berdever

Berdeved to sklep z japońskimi kosmetykami założony z pasji... Zakupowej :) na początku mojej drogi ostrożnie testowałam azjatyckie kosmetyki,; w końcu zauważyłam, że japońskie zdecydownie lepiej mi służą niż koreańskie-ze względu na mniej składników roślinnych czy brak śluzu ślimaka, na ktòry mam koszmarne uczulenie.

Mieszkam już od ponad 8 lat w Japonii i korzystając z lokalizacji przekazuję możliwość wypróbowania tutejszych kosmetyków. A są one re-we-la-cyj-ne! Przede wszystkim nawilżamy, wklepujemy i ujędrniamy. Stawiamy na zdrowy błysk i czystą skórę-demakijaż w stylu japońskim to poważna sprawa :)

Oferta Berdever może i nie jwst ogromna, ale dokładniw sprawdzona! Rozwijamy się w steonę wszechsteonnwj ochrony przed peomieniami UV-już można nabyc  gustowne kapelusze czy stylowe rękawki(niezwykle popularne w Japonii). Kremy z wysokim filtrem to mus zakupowy w naszym sklepie!