Wysyłka

Przesylki są wysyłane w ciągu maksymalnie 10 dni od wpłaty należności, a nie od daty złożenia zamowienia.

Cena wysyłki w pełni zależy od wagi zamówienia. Poniżej obecny cennik wraz z rodzajami przesyłki.

W związku z covidem przesyłki niestety mogą być opóźnione. Sama nie jestem w stanie przyspieszyć niestety. Musimy się zdać na pocztę. Poczta podaje 10-15 dni roboczych na dostarczenie paczki, ale obecnie wszelkie tłumaczenie opóźnienia to covid...(takie tłumaczenia dostaje nonstop). Ja sama.nie jestem w stanie nic zrobić poza prośba o cierpliwość. Czas oczekiwania na paczke wynosi ostatnio (aktualizacja z pazdziernika) 20 dni.

Oferuję 3 możliwości:

  • AIRMAIL - przesyłka lotnicza z numerem przesyłki . Sama możliwość śledzenia paczki to 15zł wliczone już w cenę, ale mogę nadać paczkę Airmal bez numeru-wtedy automatycznie obniży się koszt przesyłki. - Nie ponoszę  żadnej odpowiedzialności jeśli paczka nie dojdzie. Czas oczekiwania to mniej więcej 10-14 dni roboczych. Mówię mniej wiecej gdyż poczta taka informację podaje- niestety zdarzają się opóźnienia od czasu sytuacji koronowej.   W ZWIAZKU¡ Z SYTUACJA COVIDOWA- czas dostarczenia paczki może się wydłużyć a ja nie jestem w stanie określić o ile. Obie poczty japońska i polska umywają ręce i wszelkie opoznienia to przez covid... Proszę o cierpliwość po prostu...
  • OBECNIE NIEDOSTEPNA SAL - paczka, nadawana statkiem lub samolotem jeśli jest w nim miejsce-wybór i decyzja należy do japońskiej poczty. To są najtańsze przesyłki BEZ możliwości śledzenia. Przyznaję, że nie lubię tych przesyłek. Paczki w 90% dochodzą, ale zostaje te 10% niepewności - obecnie BRAK WYSYŁEK PRZEZ SAL.
  • EMS- szybkie 3-5 dni paczki lotnicze, najdroższe ze wszystkich- w sytuacji covidowej...nie takie szybkie, trwają mniej więcej 2 tygodnie robocze.

Unia Europejska w dniu 1 lipca 2021 roku wprowadzila oplate dla wszystkich paczek spoza jej terenu rowna 8,50PLN

NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA PACZKI BEZ NUMERU.

Paczki można śledzić tutaj- strona japońskiej poczty w języku angielskim lub wpisać numer nadania na stronie polskiej poczty. Obecnie najlepiej śledzić paczki na polskiej stronie poczty, gdyż awizo to niestety loteria 

 

CENNIK

Rodzaj przesyłki i waga  -100g 101g-300g 301g-600g 601g-999g 1kg-1,5kg
AIRMAIL 17zł 33zł 36zł 40zł 45zł
SAL 13zl 19zł 25zł 28zł 33zł
EMS 60zł 60zł 60zł 70zł 80zł