Refund policy

Sklep Berdever mieści się w Japonii z tego względu zwroty przesyłek to sprawa dosyć kosztowna. Jest jednak możliwość odesłania paczki na adres w Polsce, koszt jest po stronie KUPUJĄCEGO. Produkt oczywiście musi być w stanie nienaruszonym.

W przypadku gdy otrzymasz produkt wadliwy, nieprawidłowy (zdarza mi się pomylić) dostajesz go w prezencie-proszę o dowód otrzymania takiego produktu w postaci zdjęcia, a ja dosyłam w ciagu 3-4 dni ten prawidłowy.
Ješli któraś z powyższych sytuacji ma miejsce prosze o kontakt na kontakt@berdever.pl

Zniszczona przesyłka
Paczki lecą z Japonii, o ile jestem świadoma jak traktowane są przez stronę japońską (naprawdę z szacunkiem) to po polskiej stronie niestety zdarzają się kopnięte kartony, czy porwane koperty. Jeśli produkty są w stanie nienaruszonym to myślę, że wszystko jest w porządku. Jeśli jednak są jakieś braki/zniszczenia-bardzo proszę o fotograficzną dokumentację.jest to niezbędne, żeby rozpocząć proces reklamacji.

Brak awizo i zwrot paczki do Japonii

 Niestety poczta nie zawsze zostawia awizo i nie jestem w stanie tego zmienic. Zawsze w takiej sytuacji Prosze o reklamacje u naczelnik danej poczty. Piszą, ze awizo było ale

jego brak. Jak to zmienic? Tylko ilosc reklamacji jest w stanie to zrobic. Ja zawsze wysylam numer paczki i link do śledzeni poprzez poczte japonsk, ale bardzo Prosze również o śledzenie paczki za postednictwem strony Poczty Polskiej. Numer przesyłki jest ten sam. Format: RX…(9 cyfr)JP.